Fundacja Poznański Senior - Dom Seniora - Dom Opieki Poznań

Teraz także Dom Dziennego Pobytu dla Seniorów i opieka w miejscu zamieszkania dla osób starszych - więcej informacji pod: tel. + 48 502 176 456 / 61 8 148 777 e-mail: fundacja@poznanskisenior.plŻyczenia Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia! Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego. Smacznego święconego jajka w gronie najbliższych osób życzą pracownicy Fundacji Poznański Senior.

WIELKANOCNE ŚNIADANIE SENIORA
Fundacja Poznański Senior zaprasza rodziny swoich podopiecznych, przyjaciół, wolontariuszy oraz osoby samotne na wspólne śniadanie wielkanocne w niedzielę 27 marca o godzinie 10.
adres Fundacji: ul. Poznańska 6 Skórzewo

 

 

Już wkrótce 27.07.2013!!! Piknik Seniora w Fundacji Dworek Skórzewski

Fundacja "Dworek Skórzewski"
ul. Poznańska 6
60-185 Skórzewo
Tel.  61 814 87 77

                Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że nasza Fundacja, w dniu 27 lipca 2013 roku, organizuje Piknik Seniora, w swojej siedzibie w Skórzewie, przy ul. Poznańskiej 6.  Piknik ma charakter integracyjny i jest przeznaczony dla seniorów i ich opiekunów - mieszkańców  Gminy Dopiewo.  Atrakcją pikniku będą m. in. występy artystyczne, turniej gier planszowych,  loteria fantowa oraz wspólne pieczenie kiełbasek i śpiewanie przy ognisku.

W związku z tym mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w tym wydarzeniu.  Jednocześnie zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie Fundacji przy organizacji pikniku. Oczekujemy wsparcia finansowego, rzeczowego i fantów na loterię. Fundatorzy będą wymienieni na naszej stronie internetowej, zaproszeniach oraz plakatach.

             

Prosimy o telefoniczne potwierdzenie udziału pod numerem  61 814 87 77