Fundacja Poznański Dom Seniora - Dom Seniora - Dom Opieki Poznań

tel. + 48 502 176 456 / 61 8 148 777 e-mail: fundacja@poznanskisenior.plPiknik Seniora w Dworku

 

Piknik Seniora już za nami. Pogoda dopisała, dobre nastroje również. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za niezwykła atmosfere i dobrą wspólną zabawę! Gościem Pikniku Seniora była również wójt gminy Zofia Dobrowolska.


Piknik rozpoczął się punkutualnie o godz. 12.00 w sobote 27 lipa 2013 r. Poczatkowo wszyscy się obawiali czy ogromne lipcowe upały nie popsują nam zabawy. Jak się okazało, wysokie temperatury nikomu nie przeszkadzały.

Pieczone kiełbaski, pyszne ciasto, wspólne śpiewanie i zabawa to tylko niektóre z atrakcji. Do wspólnego śpiewania uczestników zaprosiła Pani Barbara Rauhut. Komendant Strazy Gminnej Zbigniew Kowalczyk opowiedział seniorom jak dbać o swoje bezpieczeństwo. W prezencie rozdał wszystkim gwizdki. - To niezawodny sposób, żeby zasygnalizować, że dzieje się cos złego - przekonywał - Mało kto nie zwróci uwagi na taki hałas. Swoja obecnością zaszczycił nas Ksiąd Proboszcz skórzewskiej parafii. Zaprzyjaźniony Klub Lions New Design reprezetnowały panie Joanna Skorupska - Górska, Marta Łazar oraz Elwira Machowiak. Było nam bardzo miło gościć sołtysów wsi. Więcej zdjęć można obejrzeć w galerii http://www.fundacjadworekskorzewski.pl/galeria,32.html#galeria

 

Chcielibyśmy podziękować wszystkim sponsorom, dzieki którym na naszym Pikniku niczego nie zabrakło :)

CHATA POLSKA, Skórzewo, ul. Poznańska 74
DRUKARNIA NOTORIS, Skórzewo ul. Poznańska 113, tel. 511697918
RESTAURACJA RÓŻANA ALTANA, Skórzewo, ul. Skórzewska 1 tel. 61 814 39 92
DMS DELIKATESY MIĘSNE, Galeria Dąbrówka
DELIKATESY MIĘSNE MACIEJ RATAJ, Skórzewo, ul. Poznańska 43
PIEKARNIA-CUKIERNIA NOWACZYK, Dopiewo Młyńska 9