Fundacja Poznański Senior - Dom Seniora - Dom Opieki Poznań

Teraz także Dom Dziennego Pobytu dla Seniorów i opieka w miejscu zamieszkania dla osób starszych - więcej informacji pod: tel. + 48 502 176 456 / 61 8 148 777 e-mail: fundacja@poznanskisenior.plŻyczenia Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia! Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego. Smacznego święconego jajka w gronie najbliższych osób życzą pracownicy Fundacji Poznański Senior.

WIELKANOCNE ŚNIADANIE SENIORA
Fundacja Poznański Senior zaprasza rodziny swoich podopiecznych, przyjaciół, wolontariuszy oraz osoby samotne na wspólne śniadanie wielkanocne w niedzielę 27 marca o godzinie 10.
adres Fundacji: ul. Poznańska 6 Skórzewo

 

 

Dzienny pobyt i opieka w miejscu zamieszkania dla seniorów

Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Poznański Senior zamierza otworzyć Dom Dziennego Pobyt Osoby Starszej na terenie Dworku Skórzewskiego oraz wprowadzić opiekę w miejscu zamieszkania seniora.

Dzienny pobyt obejmuje zajęcia rekreacyjne i terapeutyczno - rehabilitacyjne, takie jak wycieczki, pracownię technik różnych, pracownię kulinarną i ogrodniczą w zależności od potrzeb i zainteresowań seniora, opiekę fizjoterapeuty, gerontologa oraz psychologa w godzinach 8.00-17.00 oraz posiłki  w tym dwudaniowy obiad.

OBECNIE ZBIERAMY ŚRODKI NA URUCHOMIENIE PLACÓWKI DZIENNEGO POBYTU. ZACHĘCAMY DO WSPARCIA TYCH PROJEKTÓW LUDZI DOBREJ WOLI, FIRMY ORAZ INNE ORGANIZACJE POZARZĄDOWE REALIZAUJĄCE PODOBNE CELE STATUTOWE.

Opieka w miejscu zamieszkania jest dostosowana do potrzeb osoby starszej. Wszystkie warunki są ustalane indywidualnie

Więcej informacji pod numerem: 48 502 176 456 lub 48 511 068713 oraz adresem e-mail biuro@fundacjadworekskorzewski.pl