Fundacja Poznański Senior - Dom Seniora - Dom Opieki Poznań

Teraz także Dom Dziennego Pobytu dla Seniorów i opieka w miejscu zamieszkania dla osób starszych - więcej informacji pod: tel. + 48 502 176 456 / 61 8 148 777 e-mail: fundacja@poznanskisenior.plŻyczenia Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia! Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego. Smacznego święconego jajka w gronie najbliższych osób życzą pracownicy Fundacji Poznański Senior.

WIELKANOCNE ŚNIADANIE SENIORA
Fundacja Poznański Senior zaprasza rodziny swoich podopiecznych, przyjaciół, wolontariuszy oraz osoby samotne na wspólne śniadanie wielkanocne w niedzielę 27 marca o godzinie 10.
adres Fundacji: ul. Poznańska 6 Skórzewo

 

 

Wspomnienia Seniorów o Ojczyźnie

Tęsknisz za ojczyzną, od lat mieszkasz za granicą, wracasz często myślami do Polski, ludzi, rodzinnego miasta, domu, lasu, przyrody? Przelej swoje wspomnienia na papier.

Czekamy na wspomnienia Polaków. Nie musisz być wybitnym literatem. Gwarantujemy profesjonalną redakcję i korektę. Najlepsze prace opublikujemy w książce oraz na naszej stronie internetowej. Forma i długość tekstu dowolna.

Fundacja Dworek Skórzewski jest instytucją niezależną, nie boimy się odważnych prac, nie cenzurujemy ich, liczymy na wspomnienia prosto z serca. Prawdziwe, szczere aż do bólu, autentyczne. Przecież to my Polacy tworzymy naszą Ojczyznę, pokażmy jaka jest ona w naszych sercach. Termin nadsyłania prac - 01 maj 2015

Na prace w formie elektronicznej czekamy pod adresem mailowym: dworekskorzewski@gmail.com

Prace na papierze, wydruki oraz pisane odręcznie prosimy przesłać na adres:

Fundacja Dworek Skórzewski ul. Poznańska 6, 60-185