Fundacja Poznański Senior - Dom Seniora - Dom Opieki Poznań

Teraz także Dom Dziennego Pobytu dla Seniorów i opieka w miejscu zamieszkania dla osób starszych - więcej informacji pod: tel. + 48 502 176 456 / 61 8 148 777 e-mail: fundacja@poznanskisenior.plŻyczenia Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia! Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego. Smacznego święconego jajka w gronie najbliższych osób życzą pracownicy Fundacji Poznański Senior.

WIELKANOCNE ŚNIADANIE SENIORA
Fundacja Poznański Senior zaprasza rodziny swoich podopiecznych, przyjaciół, wolontariuszy oraz osoby samotne na wspólne śniadanie wielkanocne w niedzielę 27 marca o godzinie 10.
adres Fundacji: ul. Poznańska 6 Skórzewo

 

 

Przedmioty a aukcje!!!

Zapraszam serdecznie do przekazywania przedmiotów Fundacji Dworek Skórzewski na aukcje charytatywne, z których dochód zostanie przeznaczony na realizowanie celów Fundacji, w tym pomoc seniorom, projekty kulturalno - oświatowe, Dom Dziennego Pobytu w Skórzewie oraz kształcenie osób, które chcą rozwijać kwalifikacje w zakresie opieki na osobami starszymi.

więcej informacji biuro@fundacjadworekskorzewski.pl lub 511068713